Úžasná exotika s Bavard Languages

Milí přátelé jazykových pobytů. Je naši skvělou vizitkou Vaše spokojenost a úsměv na tváři. A protože Vás chceme stále něčím novým překvapovat, dovolíme si Vám nabídnout nové Exotické oblasti pro Vaše studia.

První destinace pro studenty, kteří se chtějí zlepšit v anglickém jazyce můžeme doporučit Indii. A to hned z několika dúvodú. Jižní pláže Indie lákají na útěk z nepříjemné zimy v Evropě. Vnitrozemí je sice teplé až horké, ale snesitelné, pro cestování přímo ideální.

Země, kde lidé dokázali kdysi vytvořit tak úžasné památky, kterými je Indie posetá jako poušť pískem. Můžete si vybrat mezi rozsáhlými starobylými pevnostmi, chrámy s hodinářsky přesnými rytinami pokrývajícími desítky metrů čtverečních, neuvěřitelně barevnými horskými údolími, žhavou pouští s kostrami velbloudů a tím nejrudějším západem slunce, zelenou džunglí s drzými opičkami. Můžete si vybrat ze 300 miliónů hinduistických bohů, nebo se klanět Alláhovi. Uctívat Buddhu či vzývat Ježíše Krista. Ke všemu budete mít prostor a příležitost.

Indie zkrátka omračuje. Omračuje neuvěřitelným kulturním bohatstvím minulosti, zároveň ale zdrcující chudobou současnosti. Nechce se vám věřit, že místa jako Ranakpúr, Váranásí nebo Tádž Mahál vytvořila lidská ruka. Cesta do Indie je sen!

Pro studenty španělštiny máme v nabídce Dominikánskou republiku, skutečný tropický ráj, jež je stále oblíbenější turistickou destinací vyhledávanou nejen návštěvníky z USA a Kanady, ale i z celé Evropy. Tato karibská ostrovní země vás přivítá rozlehlými plážemi s bílým pískem, tyrkysovým mořem a bující přírodou (zvláště vysokými palmami)

Vaše dovolená zde múže být nejen odpočinková a relaxační, ale také aktivní a dobrodružná. Okouzlí Vás i místní lidová kultura a úžasné historické památky.

Samozřejmostí jsou turisty oblíbená muzea (Muzeum jantaru, dům Kryštofa Kolumba,…), ale svůj čas můžete strávit i v rozsáhlé botanické zahradě či v patnáct metrů vysoké krápníkové jeskyni „Los Tres Ojos“. Svým známým budete moci dokonce vykládat, že jste navštívili Bílý dům – nachází se zde totiž přesná kopie toho ve Washingtonu.

Ti z Vás, kteří milují francouzský jazyk mají možnost navštívit ostrov v stále víc populárním Karibiku. Nemáte chuť poznat jeden z nejméně navštěvovaných, o to zajímavějších karibských ostrovů, ostrov Guadeloupe?

Čeká Vás dovolená na úžasných plážích. Užijte si skvělé surfování,lov dravých ryb, prozkoumejte pestrý podmořský svět, nebo jen tak lenošte na úžasných plážích.

Pokud se chystáte na dovolenou či na prázdniny, pokud Vás zajímá poznat na vlastní oči jeden z nejhezčích ostrovů v Malých Antilách, pokud máte rádi průzračné moře, bílé pískové i černé vulkanické pláže, řeky a přírodu či pokud hledáte pouze klid na odpočinek, jste na správné adrese ! ! !