Letní (nejen) jazykové pobyty pro mládež

S blížícím se létem vzrůstá zájem rodičů o možnosti letního jazykového kurzu, na který by mohli vyslat své ratolesti. Jazykové kurzy pro děti a mládež jsou stále atraktivnější investicí. Tím spíše, že se každým rokem rozrůstá nabídka nejen destinací, ale také doplňujících aktivit a předmětů, které lákají mladé studenty za novými zkušenostmi.

Samozřejmě, že základní motivací zůstává možnost studia cizího jazyka v prostředí, které je motivující a zároveň přináší poznání nových kultur. Jazykový pobyt v Anglii nebo jazykový kurz v Německu určitě zajistí rozšíření jazykových znalostí, ale také obzorů a poznání nových přátel.

Čím dál populárnější jsou rezidenční pobyty, kde si mohou i studenti z Česka alespoň osahat prostředí klasických britských či irských internátních škol. Tyto programy navíc bývají často doplněny o volitelné předměty – těmi může být třeba jezdectví či tenis, jako u školy Kings Bath nebo fotbalové tréninky u školy Alpadia v Brightonu.

Fanoušky Harryho Pottera jistě potěší nabídka školy Kings Cheltenham a její program „English + Harry Potter“, zaměřený na vše spojené s touto literární legendou. Případně se zde můžete zaměřit na program angličtiny a múzických umění, kdy je studium angličtiny doplněno projektem směřujícím k živému vystoupení na konci celého dvoutýdenního bloku.

Pro techničtěji zaměřené studenty je pro změnu skvělou příležitostí program školy HSI v Dublinu, který kombinuje studium angličtiny s kódováním a robotikou. Studenti zde tak mají v rámci skupinové spolupráce možnost vyvinout vlastního robota.

Pokud tedy hledáte jazykový pobyt pro děti se tak nemusíte ohlížet jen na výuku jazyka jako takového, ale můžete využít i nepřeberné množství volitelných předmětů – počínaje akademickým zaměřením a intenzivnější výukou, přes širokou škálu sportovních tréninků a lekcí, až po literární a umělecké workshopy, které skvěle doplní studium jazyka. Neváhejte se tedy na nás obrátit s konkrétními požadavky a my se pokusíme najít tu nejlepší variantu přesně pro vás a vaše děti!